O nas

Dobytek.pl jest jedynym tego typu serwisem w Polsce. Swój zgromadzony dobytek możesz tutaj zarejestrować i mieć do niego dostęp kiedykolwiek i gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba.

Serwis pozwala na zapisanie informacji o swoich cennych rzeczach, tak byś miał je zawsze na wyciągnięcie ręki. Możesz tu prowadzić osobisty spis zgromadzonych przedmiotów, począwszy od telefonów, smartfonów, laptopów, aparatów fotograficznych, rowerów, na biżuterii i wystroju mieszkania kończąc. Zarejestruj wszystko co jest dla Ciebie wartościowe!

Każdy z nas chociaż raz padł ofiarą kradzieży lub zgubił coś wartościowego. Przy zgłaszaniu utraty swojego dobytku, konieczne będzie dostarczenie policji lub firmie ubezpieczeniowej dowodu zakupu, zdjęć oraz cech szczególnych w postaci numerów fabrycznych.

Z pomocą przychodzi dobytek.pl który umożliwia zapisanie wszystkich niezbędnych informacji o naszej własności, a następnie wydrukowanie Certyfikatu Własności który zawiera wcześniej zapisane dane. Rejestrując swój majątek na dobytek.pl, masz większą szansę na odzyskanie go w przypadku kradzieży lub zagubienia.

Statystyki policyjne dotyczące ilości włamań do mieszkań w Polsce są niepokojące. Co około 4 minuty ma miejsce próba włamania do mieszkania lub do domu. Możesz pomóc sobie oraz policji odzyskać zaginiony dobytek poprzez zarejestrowanie go w serwisie dobytek.pl

Dobytek.pl dla firm

Dobytek.pl powstał z myślą zarówno o klientach indywidualnych jak i klientach biznesowych. Klient biznesowy ma możliwość dodania wszystkich zasobów sprzętowych, które posiada jego firma lub organizacja. Jak wiadomo, lista urządzeń znajdujących się w każdym przedsiębiorstwie jest długa – komputery stacjonarne, laptopy, monitory, drukarki, telefony, tablety, routery, modemy… Dzięki serwisowi dobytek.pl, administrator w firmie bądź organizacji może prowadzić inwentarz firmowych zasobów i mieć wszystko pod kontrolą.